Medycyna i Pasje

Medycyna i Pasje to portal dla lekarzy z pasjami. Jest to propozycja, jakiej dotychczas próżno było szukać w Internecie. Naszą witrynę polecamy lekarzom – specjalistom w swoich dziedzinach medycyny, ale przede wszystkim ludziom ciekawym życia i ceniącym sobie jego smak, bo Medycyna i Pasje łączy treści pozornie do siebie nieprzystające. Obok artykułów medycznych, omawiających aktualne problemy codziennej praktyki lekarskiej, odnajdą tu Państwo teksty z zupełnie innego, także inspirującego świata.

Nasz portal ma za zadanie łączyć dziedziny medyczne, dlatego publikujemy na nim treści interdyscyplinarne. Proponujemy Państwu artykuły z zakresu kardiologii, diabetologii, nefrologii, pulmonologii czy neurologii, zamieszczamy porady medyczne wybitnych specjalistów. Nie unikamy także tematów z zakresu psychiatrii i psychologii, prawa medycznego, świadczeń zdrowotnych, a także z pogranicza medycyny, etyki czy filozofii. Szczególnie newsy medyczne, opisujące najnowsze odkrycia medyczne, pionierskie badania i zabiegi, zaspokoją Państwa potrzebę wiedzy, o czym mówi się w światowej medycynie aktualnie.
 
Dbając o Państwa nieustanny rozwój i dobre samopoczucie,  zamieszczamy artykuły i porady na temat rozwoju osobistego oraz zawodowego, które kierują do Państwa eksperci z dziedzin marketingu, coachingu, biznesu i zarządzania.
 
Ale nie tylko... Medycyna i Pasje to esencja dobrego smaku, koncentrująca się wokół tego, co w życiu najciekawsze, najlepsze i najprzyjemniejsze. Dlatego na naszych stronach przedstawiamy sylwetki lekarzy, odkrywając najbardziej interesujące strony ich osobowości, niecodzienne zainteresowania i aktywności. Chcemy Państwa energetyzować, ukazywać wyjątkowe zakątki Polski i świata, które koniecznie trzeba zobaczyć!
 
Zapraszamy Państwa do udziału w krajowych i zagranicznych wydarzeniach kulturalnych, które prezentujemy na naszym portalu. Odnajdą Państwo tutaj również recenzje książek, które ukażą się wkrótce na rynku krajowym, bądź które odbiły się głośnym echem w kraju i za granicą. Proponujemy Państwu także bliskie spotkanie z teatrem, który w tym roku obchodzi wielki jubileusz – 250 rocznicę swojej działalności.

Wierzymy, że różnorodność części medycznej dostarczy Państwu wielu ciekawych informacji przydatnych w codziennej praktyce, a część związana z pasjami, rozwojem i kulturą okaże się dla Państwa przyjemną „odskocznią” i pozwoli na odrobinę relaksu w wolnych chwilach.
 
następny artykuł