Draft Masters GP. Gratka dla szybkich i wściekłych 20-21 czerwca 2015 r.

Draft Masters GP. Gratka dla szybkich i wściekłych 20-21 czerwca 2015 r.
W kwietniu br. na ekranach polskich kin pojawiła się najnowsza, siódma część sagi o wspaniałych samochodach i ich nieustraszonych kierowcach pt. „Furious 7” („Fast and Furious 7”).
Z tej okazji odbyło się kilka eventów, podczas których fani serii i/lub fani samochodów mogli zobaczyć na żywo niektóre z filmowych aut. Na żywo, ale nie w akcji – w starciu godnych siebie przeciwników. Na szczęście w ciągu najbliższych miesięcy będzie okazja to nadrobić dzięki cyklowi Drift Masters GP 2015.
 
Drift Masters to seria sześciu wyścigów odbywających się od maja do października 2015 r. w sześciu miastach Polski. Na początku maja (w dniach 01-03) zawodnicy ścigali się w Radomiu, pod koniec maja (30-31) cykl zawita do Poznania, a w czerwcu (20-21) zmagania będzie można obejrzeć w Płocku. Lipiec jest miesiącem przerwy i ładowania akumulatorów (zarówno aut, jak i kierowców). W sierpniu (15-16) zawodnicy przystąpią do rywalizacji w Wałbrzychu, we wrześniu (05-06) – ponownie w Poznaniu. Ostatni wyścig odbędzie się w październiku (10-11) i wtedy prawdopodobnie poznamy zwycięzcę tegorocznego cyklu.
 
Podczas każdej eliminacji widzowie oglądają finałowe zmagania 16 najlepszych zawodników, którzy pomyślnie przebrną przez eliminacje. Publiczność ma również możliwość zwiedzenia parku maszyn, uzyskania autografów kierowców oraz wykonania pamiątkowych fotek. Prócz tego na przybyłych gości oczekują stoiska wielu wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, a także program sceniczno-muzyczny.
 
Drift Masters to propozycja dla wszystkich, którzy lubią samochody i atmosferę wyścigową. Napięcie może nie dorównuje karkołomnym wyczynom przedstawionym w filmach, ale i tak gwarantuje dobrą zabawę dla wszystkich uczestników. I to niezależnie od pogody: wyścigi w deszczu dostarczają dodatkowych, niezapomnianych wrażeń. Trzeba tylko pamiętać o nieprzemakalnym płaszczu.
 
Mariusz Ludwiński

drift masters